Hakkımızda 

       Firmamız; alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik poşet imal etmektedir.

HDPE, LDPE, PE, PP, 0PP, CPP, BOPP, Metalize, Pearlize, CO-EX laminasyonlu malzemelerden mamul;

        Baskılı – Baskısız Naylon Torba, Bio-degradable poşetler, Oxo-biodegradable poşetler, Oxo-bio çözünür poşetler, Bio-çözünür poşetler, Doğada çözünen poşetler, Doğa dostu poşetler, Çevre Dostu Poşetler, Doğaya dönüşen ambalaj, Doğaya dönen poşet, Yapışkanlı Torba, Kargo Poşeti, Kurye Poşeti, Lot Torbası, Meksika şapkalı Poşet, Askılı Torba, Kilitli Torba, Atlet Poşet, Market Poşeti, Hışır Poşet, Eczane Poşeti, Fuar poşeti,  Kulplu Poşet, Çöp Poşeti, Takviyeli El Geçmeli Çanta, Yumuşak Saplı Çanta, İpli Çanta, İpli Büzgülü Çanta.

         Shrink Film, Streç Film, Plastkağıt, Halı Poşeti, Kuru Temizleme Torbası, Kurabiye Poşeti, Yumurta Torbası, Tuz Poşeti, Şeker Torbası, Bakliyat Ambalajı, Jelatin, Kravat Torbası, İkaz Şeritleri, Plastik Bayrak, Palet Örtüsü, Kuru Temizleme Poşeti, Naylon Branda, Otomatik Dolum Makinaları için Rulo Film üretimi yapmaktadır.

       Dünyadaki hammadde kaynaklarının tükeneceği konusunda gelişen bilinç doğrultusunda ortaya çıkan geri dönüşüm son yıllarda üretici firmaların başlıca önem verdiği konulardan olmuştur. Biz de bu konuya katkı sağlayıcı çalışmaları takip ediyor ve uyguluyoruz.

     Ürünlerimizin hammaddesi petrol esaslı olması sebebiyle geri dönüştürülebilirdir. Bundan dolayı hammadde tüketimine olan talebimizi azaltarak tasarruf etmekteyiz.

         Küresel ısınma sonucunda dünyada iklim değişikliği yaşanmaktadır. Bu ısınmaya üretimde kullanılan enerji de etkili olmaktadır. Yeni hammaddeden üretilen bir üründe kullanılan enerji geri dönüşümde kullanılan enerjiden çok fazladır. Isınmanın azaltılmasına enerjiden yapılan tasarruftan ötürü az da olsa katkımız olmaktadır.

        Kullandığımız hammaddeler atık bırakmaktadır. Geri dönüşüm uygulandığı için atık madde azalmakta ve çevre kirliğinin azalmasında payımız olmaktadır.

         Bardakçı Plastik, doğal kaynakların verimli kullanılması amacıyla yukarıda anlatılan yararlarının sürmesi için geri dönüşüm sitemini benimsemiş ve bu konudaki gelişmeleri uygulamayı hedef seçmiştir.

Misyonumuz 

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan,kalite anlayışını ilk hedef olarak belirleyerek,çağdaş ilke ve teknikler doğrultusunda,müşterilerimize en iyi servisi sunabilmek.Yaptıklarımızı bütünüyle bir değer şeklinde yaratıp , topluma katkıda bulunabilir bir şirket olabilmektir.

Vizyonumuz 

Müşterilerimizin,çalışanlarımızın ve tüm çevremizin ,istek,ihtiyaç ve çıkarlarını koruyarak ambalaj sektörünün parlayan yıldızı olmak.Tüm amaçlarımız doğrultusunda Firma devamlılığımızı sağlamaktır